З метою вчасного виявлення будь – яких порушень громадського порядку та попередження різних видів кримінальних правопорушень, інспекторами Жмеринського відділу поліції з представниками громадських формувань організовано спільне відпрацювання вулиць міста.

  У місті Жмеринка є три громадські формування, такі як: колективів залізничних підприємств Жмеринського залізничного вузла у якому 132 осіб, Комунальне підприємство «Жмеринський привокзальний ринок» - 38 членів даного формування та філія Жмеринський «Райавтодор» , яка складається з 51 чоловік. Тричі на тиждень в нічний час здійснюється патрулювання містом.

  Працівники поліції докладають максимум зусиль, щоб вчасно попереджувати та розкривати злочини на території міста Жмеринка, також важливим напрямком є профілактична та роз’яснювальна робота з населенням, щодо недопущення будь – яких правопорушень.

  Мир та злагода в нашому суспільстві залежить від кожного громадянина та поваги до закону. Саме для того, щоб якомога якісніше виконувати покладені завдання, працівники поліції постійно взаємодіють з представниками громадських формувань.

  Жмеринський ВП ГУНП