Навчання для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб відповідальних за роботу з персоналом

  В залі засідань Жмеринської районної ради відбувся виїзний семінар, організований Центром підвищення кваліфікації керівних кадрів області.

  Навчання призначене для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом.

  Участь у семінарі взяли: перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський, голова районної ради В.Малярчук, його заступник В.Бігас.

  Директор Центру Т.Пашиніна у своєму вступному слові відзначила важливість даного зібрання, представила доповідачів та тематику навчання.

  Начальник управління фінансового, інформаційного та господарського забезпечення – головний бухгалтер Департаменту фінансів облдержадміністрації І.Цехановський свій виступ присвятив системі публічних закупівель в Україні, його сучасному стану та подальшому розвитку. Зупинився на основних положеннях Закону України «Про державні закупівлі». Розповів про практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO. Поділився власним досвідом, застеріг від помилок, а також відкрив деякі секрети успіху у проведенні електронних торгів.

  Т.Пашиніна презентувала роздатковий матеріал - брошуру з корисними порадами державним службовцям та представникам органів місцевого самоврядування «Як не стати жертвами корупції». Зазначила, що Центром давно запроваджено практику формування бібліотечок, які б допомагали у роботі.

  Про запобігання та протидію проявам корупції в органах місцевого самоврядування та впровадження електронного документообігу і особливостей електронного декларування розповідав присутнім старший інспектор управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Ю.Мельник. Він звернув увагу слухачів на правила, яких необхідно дотримуватися, щоб не стати об’єктом корупційного діяння. Детальніше зупинився на електронній системі декларування, яка стартувала у вересні цього року. Зачепив проблемні питання, відзначив відмінності, дав ряд корисних порад щодо заповнення декларації.

  В ході семінару його учасники могли поставити питання та отримати змістовні відповіді.

  Керівники району від імені всіх присутніх подякували організаторам заходу за змістовне і корисне заняття.

  Паралельно, в цей самий час, в приміщенні міської ради проходило навчання для відповідальних за грантову діяльність в територіальних громадах осіб на тему: «Методика написання грантових проектів». Заняття проводив консультант-експерт Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування В.Іщук.