Відбулося 29 вересня 2016 року. У його роботі взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський.

  Перед розглядом питань порядку денного депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять нещодавно померлих учасників антитерористичної операції на Сході нашої країни - жителя с.Мовчани М.Заболотного та жителя с.Щучинці О.Ковальчука, а також схилили голови на знак пам’яті про жертв трагедії у Бабиному Яру, 75-а річниця якої виповнюється 29-30 вересня.

  Депутатському корпусу, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та очільникам територіальних громад представлено нового голову міськрайонного суду Л.Сенько, яку обрано на загальних зборах суддів 20.09.2016 р., а також в.о.начальника управління Держгеокадастру в Жмеринському районі А.Гуліцьку.

  Голова районної ради В.Малярчук, його заступник В.Бігас та перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський вручили свідоцтво про занесення на міськрайонну Дошку пошани депутату М.Власюку, а також Подяку обласної державної адміністрації та обласної Ради депутату В.Прідолобі.

  На порядок денний засідання сесії винесено 33 питання, про це повідомив В.Малярчук. Всі питання були вирішені позитивно, хіба що зі змінами і доповненнями, та підтримані більшістю депутатів.

  Голова ради доповідав з двох питань: про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад району та про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності. Депутатами одноголосно затверджені Положення та склад комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

  Перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації І.Купчик виклала суть питання про внесення змін до районної програми «Вдосконалення та організація надання житлових субсидій населенню Жмеринського району на 2015-2016 рік». Вона полягає у залученні на визначений період трьох додаткових працівників та забезпечення фінансування оплати праці.

  Головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації О.Феліксова інформувала по питанню щодо внесення змін до Програми вдосконалення системи організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2013-2017 роки, а саме: визначено категорії дітей, харчуватися які будуть за рахунок освітньої субвенції поточного року та вільного її залишку минулого року.

  Внесено зміни до районної програми підтримки діяльності Жмеринської районної організації ветеранів на 2016 рік – суму субвенції збільшено з 40 тис.грн. до 70 тис.грн.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Гамарник коментував питання щодо внесення змін до районного бюджету, списання безнадійної заборгованості перед районом збанкрутілими підприємствами, затвердження ряду розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні бюджету та розпоряджень голови районної ради.

  Рішенням 7 сесії призначено головного лікаря КУ «Жмеринська районна стоматологічна поліклініка», ним став А.Сорокін.

  КЗ «Жмеринська центральна районна бібліотека» носитиме ім’я Володимира Петровича Вовкодава - відомого краєзнавця, фольклориста, історика, громадського діяча, члена Національної спілки журналістів України, лауреата багатьох премій та володаря ордену «За заслуги перед Батьківщиною» ІІІ ст.. Таке рішення прийняли депутати. Проведено всі необхідні процедури, які вимагає чинне законодавство, для присвоєння імені закладу. Відповідний депутатський запит подавав депутат В.Марчук.

  В ході засідання також підтримано рішення про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке перебуває на балансі управління агропромислового розвитку, з даного питання виступив заступник начальника управління Я.Парчевський. Начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко інформував щодо питання надання дозволу КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» на укладання договорів безоплатного користування приміщеннями.

  Депутатами підтримано ряд рішень про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення сільськогосподарської діяльності.

  На завершення засідання сесії В.Марчук зробив усний депутатський запит, в якому піднімається питання щодо необхідності забезпечення залом очікування для пасажирів, які користуються автотранспортними послугами. Дане питання прокоментував заступник голови районної ради В.Бігас, він зазначив, що на даний час вишукуються шляхи його вирішення.