26.09.2016 року спеціалісти Жмеринського міськрайонного центру зайнятості та Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно провели профорієнтаційний захід для прийомних дітей та дітей - вихованців. Тема заходу «Професійна орієнтація та допомога у виборі життєвого шляху».

  Захід відбувся в приміщенні Жмеринського міськрайонного центру зайнятості.

  Розпочали дане дійство директори центрів: Когут Тетяна Станіславівна та Осіпчук Руслан Васильович. Під час зустрічі дітям було запропоновано відповісти для себе на три запитання: що я хочу?, що я можу?, чи є потреба? Якщо ці три питання поєднуються між собою, то професійний вибір буде успішним. Завдання кожної людини полягає в тому, щоб знайти професію, яка цікава, відповідає здібностям та користується попитом на ринку праці.

  Спеціалісти Центрів намагались донести до підлітків необхідність отримання професії та важливість визначення життєвих пріоритетів. Сприяли професійному самовизначенню, вихованню віри в себе і в свої можливості, розвитку творчої активності, наполегливості у досягненні мети.

  Підлітки мали можливість екскурсійно оглянути приміщення центру зайнятості та пройти психодіагностичне обстеження на правильність вибору професії.

  Провідний фахівець профорієнтації Л.Т.Стрельбицька