Президент Петро Порошенко зазначив, що за 25 років встановлення дипломатичних відносин Україні та Ізраїлю вдалося побудувати справді дружні відносини. Глава держави підкреслив, що за ці роки взаємовідносини і ставлення людей один до одного значно покращилися.

  Петро Порошенко відзначив позитивні тенденції у активізації контактів між громадянами із запровадженням безвізового режиму між двома країнами. «За час існування безвізового режиму між Україною та Ізраїлем кількість українців та ізраїльтян, які відвідують Україну та Ізраїль, збільшилась у 10 разів. Це лише сприяє кращому ставленню та збільшенню контактів між людьми», - підкреслив Петро Порошенко під час заяви для ЗМІ за результатами зустрічі з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном.

  Окрему увагу під час сьогоднішніх переговорів було приділено питанню захисту прав громадян України на території Ізраїлю. Петро Порошенко наголосив на важливості якнайшвидшого набуття чинності міжурядової Угоди про тимчасове працевлаштування українських працівників на ринку праці Ізраїлю. «Ми домовилися, що вона буде реалізована найближчим часом. Угода була підписана 7 червня, і вже ратифікована Кнесетом. Очікую, що найближчим часом ця ратифікація відбудеться також і у Верховній Раді», - зазначив Глава Української держави. Президент України також подякував ізраїльським партнерам, які прибули до Києва, для участі у заходах із вшанування 75-тих роковин трагедії Бабиного Яру. «Той факт, що ми приймаємо таку численну делегацію держави Ізраїль, разом із представниками інших держав, є виявом шани і поваги до України та українського народу», - зазначив Петро Порошенко.

  Президенти України та Ізраїлю також домовилися про проведення Днів української культури в Ізраїлі в грудні.

 В свою чергу, Глава Держави Ізраїль наголосив, що його теперішній візит в Україну здійснюється на запрошення Президента Петра Порошенка відвідати Україну та взяти участь у вшануванні 75-роковин трагедії в Бабиному Яру.

  «Кров наших братів та сестер, яка пролилася в цьому жахливому місті, покладає на нас обов’язок пам’ятати та навчати увесь світ про небезпеку не тільки антисемітизму, але й інших форм расизму», - сказав Реувен Рівлін. «Ми маємо не лише пам’ятати минуле, а й дивитися в майбутнє», - наголосив він.