Уряд готовий підвищувати соціальні стандарти та фінансування галузей відповідно до економічного зростання, - Володимир Гройсман

  Уряд передбачив у проекті Бюджету на 2017 рік збільшення соціальних стандартів на 10% та видатків на пріоритетні сфери і готовий підвищувати це фінансування, як тільки воно відповідатиме рівню економічного зростання країни. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у вівторок.

  "Ми забезпечимо підвищення соціальних стандартів. Поки що планово 10%, але ми завжди будемо використовувати будь-яку можливість, щоби підвищувати ці стандарти так, як ми зробили, наприклад, у цьому році", - заявив Володимир Гройсман.

  Він зауважив, що у грудні було заплановане 5% зростання соціальних стандартів, але з 1 грудня Уряд забезпечив їх збільшення на 10%.

  Уряд забезпечить зростання щодо усіх пріоритетів, визначених у проекті Бюджету на 2017 рік, зазначив Прем’єр-міністр, зокрема щодо збільшення фінансування на національну безпеку і оборону, ремонт і реконструкцію доріг, підтримку українських аграріїв.

  Також передбачено збільшення заробітної плати вчителям, лікарям, фінансування на забезпечення громадян ліками. Крім того, збережено децентралізацію – "це означає, що кошти будуть у місцевих бюджетах", зазначив Володимир Гройсман.

  "Ми закладаємо те, що сьогодні можливо, але все інше буде залежати від економічного зростання", - підкреслив він.