Саме вона позитивно впливає на формування особистості. Більшість людей залюбки читають сучасну українську книгу, але за умови, що вона буде професійно рекомендована обізнаним бібліотекарем. Щоб читач знайшов високохудожню українську книгу – потрібно її пропагувати.

  У бібліотеках має бути побудована ефективна система популяризації сучасного українського слова. 22 вересня 2016 року в приміщенні КЗ "Жмеринська ЦРБ" відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему "Читання української книги, популяризація української літератури: традиції та новації".

  Провідний бібліограф – краєзнавець КЗ "Жмеринська ЦРБ" Л.Л. Тупчій презентувала бібліотечним працівникам району рекомендаційний бібліографічний покажчик "Від "Криниченьки" до "Калинового грона" та ознайомила з новинками літературного краєзнавства.

  На семінар завітала завідуюча науково – методичного відділу ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Марченко Т.М., яка запропонувала присутнім консультацію з елементами завдань "Соціокультурна діяльність бібліотеки як фактор пропаганди читання".

  Присутні взяли активну участь в роботі семінару, розуміючи що українська література є інтелектуальною основою національної культури, і від її рівня залежить рівень культури громадян.