В Жмеринській районній державній адміністрації 29 березня 2016 року за участю заступника голови райдержадміністрації Ю.Колесника проведено семінар – нараду з відповідальними особами сільських та селищної рад за ведення реєстрації місця проживання.

  У своєму вступному слові Ю.Колесник відзначив актуальність даного питання. Озвучив порядок денний наради. Він повідомив, що у зв’язку із змінами до українського законодавства, повноваження, які раніше виконувала Державна міграційна служба передаються органам місцевого самоврядування, тому селищні, сільські ради мали підготуватися до того, щоб належно виконувати покладені на них функції.

  Завідувач Жмеринського районного сектору Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області П. Качановецький коментував присутнім основні положення постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру». В ході обговорення питання організації забезпечення проведення реєстрації місця проживання громадян на місцях виникло ряд запитань, на які доповідач давав вичерпні відповіді. Наголошував на створенні реєстрів територіальних громад, веденні журналів реєстрації, картотеки, виготовленні штампів, відпрацюванні порядку сплати державного мита, забезпеченні громадян наглядними матеріалами, ін..

  Заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації Л.Слащук вела мову про перелік документів, якими керуються у своїй роботі органи місцевого самоврядування, зокрема, звернула увагу на Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». Наголосила на тому, що підготовка до прийому нових повноважень має бути завершена до 1 квітня цього року.

  Триває кампанія з декларування доходів громадян. Л.Слащук окремо зупинилася на питанні декларування доходів посадових осіб органів місцевого самоврядування.

  Про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади, затверджений постановою ЦВК України від 17.02.2016 року №55 інформував начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації О.Тріскун.

  Підсумував роботу семінару заступник голови райдержадміністрації Ю.Колесник акцентуючи увагу на завданнях, які першочергово поставлені перед представниками органів місцевого самоврядування.