11 вересня 2016 року на Северинівському ставку пройшли змагання районних сільських спортивних ігор з рибної ловлі. Участь у заході взяли вісім команд сільських територіальних громад. Перемогу у командному заліку святкували рибалки із Чернятина, другими були браїлівчани і третіми северинавчани. В особистому заліку переміг Володимир Рожок (Северинівка) на другому місці Юрій Кочмарюк (Чернятин) і на третьому місці Олександр Лєбєдєа (Браїлів). Всі команди та рибалки які посіли призові місця були відзначені грамотами відділу у справах молоді та спорту РДА, районної ради ФСТ «Колос». Нагородження провели провідний фахівець райради ФСТ «Колос» Людмила Нікітіна та голова ради ветеранів спорту району Павло Бойцун.

  17 вересня 2016 року в с. Жуківці відбувся фінал розіграшу Кубку Жмеринського району з футболу пам'яті воїна – афганця Олександра Щерби серед команд сільських та селищної рад. Цього кроку у фіналі зустрілись команди «Сокіл» с. Чернятин та «Граніт» с. Могилівка. В надзвичайно запеклому протистоянні перемогу з рахунком 4: 1 святкували чемпіони району 2016 року – футболісти із Чернятина. Як завжди добре підготувались до проведення фіналу керівники села та школи, які організували урочисте відкриття і закриття змагань. Перед початком фінальної зустрічі всіх футболістів та присутніх привітали заступник голови районної ради Володимир Бігас, начальник відділу у справах молоді та спорту РДА, депутат районної ради Василь Марчук, Жуківецька сільська голова Надія Тріскун. Учні місцевої школи (директор Світлана Нечай) провели невеликий концерт - реквієм памяті Олександра Щерби і поклали квіти до його пам’ятника. Після завершення гри команда переможець та фіналіст, а також кращі гравці були нагородженні перехідним кубком, грамотами відділу у справах молоді та спорту, солодкими подарунками (мед) від керівника фермерського господарства Вячеслава Шершуна (Камяногірка).

  Голова місцевого фермерського господарства, депутат районної ради Віктор Кравчук вручив від себе особисто командам фіналістам і місцевій команді «Нива» грошові винагороди та пам’ятні сувеніри, які встановив однокласник воїна афганця, головний суддя цієї гри Петро Кравчук.

  17 вересня 2016 року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат Вінницької області з боротьби дзюдо серед молоді до 23 років. Успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени. Владислава Бухова (с.Могилівка) виборола перше місце, Каріна Гончаренко посіла друге місце, четвертою була Юлія Пашковська (обидві Браїлів) Готував спортсменок до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

  Вітаємо наших переможців.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»