21 вересня світова спільнота відзначатиме День Миру, який є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства. В цей день всі українці матимуть можливість долучитися до участі у Всеукраїнській акції до Міжнародного Дня Миру.

  Громадські активісти закликають національно-культурні товариства, ініціативні групи, громадські організації, державні, освітні та релігійні установи з різних регіонів України долучитися до проведення міжрегіональної акції задля налагодження порозуміння та діалогу всередині українського суспільства.

  Долучитися до міжрегіональної акції може кожен, організувавши захід (акцію/флешмоб/відео, покази/виставки/соціальні ролики тощо), направлений на розбудову діалогу та примирення в регіонах України.

  Кожне місто, організація, заклад, ініціативна група, які бажають взяти участь повинні заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/DUzZWVydZaiTbNpG2

  Зареєстровані активності будуть позначені на інтерактивній мапі Всеукраїнської акції до Дня Миру: http://goo,gl/vwPptd

  Ініціаторами акції виступають активісти Молодіжної організації СТАН та учасники інтеграційного табору «Міжкультурна лабораторія 2016», заходи яких відбудуться в рамках проекту «Сприяння діалогу та примирення в регіонах України» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

  Зробимо МИР разом!

  Координатор акції Ольга Олейніченко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 0990508232 0930001943

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 0953495325