15 вересня 2016 року в приміщенні Жмеринського районного будинку культури відбулась нарада клубних працівників району питанню підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період та підготовки і проведення заходів з відзначення Дня захисника України.

  На нараду було винесено питання по підготовці закладів культури до роботи в осінньо - зимовий період 2016-2017 років, яку висвітлив начальник відділу культури і туризму Рубан Юрій Олексійович.

  Наступним питанням було підготовка і проведення заходів з відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Ознайомлення з примірними сценаріями та рекомендаціями щодо проведення даних заходів - розповів режисер масових свят та заходів РБК Посвалюк Іван Григорович.

  На нараду було запрошено медичного працівника комунальної установи Центру первинної медико-санітарної допомоги Тодосюк Анну Леонідівну, яка провела роз’яснювальну бесіду про надання першої невідкладної медичної допомоги під час проведення масових заходів.

  Одним із питань, яке виносилось на нараду - підтвердження 14 жовтня звання «народний», «зразковий» аматорськими колективами району, а саме: народним аматорським колективом троїстих музик «Вусачі» Браїлівського будинку культури, зразковим дитячим духовим оркестром Браїлівського будинку культури та народним аматорським вокальним жіночим ансамблем «Купавонька» Демидівського сільського будинку культури.

  Художній керівник Скрима Т.А.