В залі засідань Жмеринського районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій в переддень свого професійного свята - дня працівників цивільного захисту або ж дня рятівника зібрався весь особовий склад підрозділу.

  Своїх підлеглих зі святом привітав начальник РС ДСНС В.Миронюк. У своїй промові він зазначив, що насамперед вважає цей рік вдалим за те, що ніхто не загинув.

  Впродовж цього року підрозділом здійснено 247 виїздів по тривозі, ліквідовано 83 пожежі в місті та населених пунктах району. В.Миронюк висловив щиру подяку керівництву району та міста за всебічну підтримку, сприяння діяльності служби. Відзначив, що представники служби беруть активну участь у захисті територіальної цілісності та суверенітету нашої країни в антитерористичній операції.

  Хвилиною мовчання було вшановано 2 представників Жмеринського підрозділу, які загинули при виконанні своїх службових обов’язків та 14 рятівників України, які склали свої життя в ході антитерористичної операції.

  В.Миронюк завершив свою промову словами про те, що девіз «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» в їхньому підрозділі є не тільки на словах, а виконується на ділі. Запевнив, в тому, що вони завжди готові прийти на допомогу людям.

  З професійним святом вітав рятівників від імені голови районної державної адміністрації О.Легези, всієї громади району та себе особисто перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський. Він наголосив на тому, що роль служби з надзвичайних ситуацій не можна применшувати. Завдячуючи їхнім злагодженим, професійним діям зберігаються життя наших жителів, їхнє майно, тисячі гектарів засіяних нив. Олександр Іванович висловив надзвичайникам щиру вдячність за сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків, високий професіоналізм і мужність, а ще за плідну співпрацю та взаєморозуміння. Запевнив у всебічній підтримці районної влади у вирішенні проблемних питань. Висловив сподівання на покращення економічної ситуації та матеріально-технічного забезпечення. Бажав усім рятівникам та їхнім родинам здоров’я, щастя, миру та достатку, щоб оминали усі негаразди, рятуючи життя інших людей завжди залишатися живими й неушкодженими.

  Приєднався до поздоровлень рятівників, передав вітання від голови районної ради В.Малярчука, всього депутатського корпусу заступник керівника виконавчого апарату районної ради Е.Крайнік. Бажав всьому особовому складу Жмеринського сектору здоров’я, усіляких гараздів, завжди сухих рукавів та щасливого повернення додому.

  Кращим представникам служби вручено Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з грошовою винагородою.

  Теплі слова на адресу керівника підрозділу та всього особового складу від імені міської влади линули з уст начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради М.Захарчука. Кращих відзначено Почесними грамотами та грошовими нагородами.