Днями своє професійне свято відзначатимуть працівники лісового господарства. На Жмеринщині в районному будинку культури 15 вересня 2016 року відбулися урочисті збори працівників ДП «Жмеринський райагроліс».

  Вітав зі святом лісовиків від імені голови райдержадміністрації О.Легези, громадськості району перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський.

  Подякував лісівникам за їхню копітку працю над збереженням і примноженням зеленого багатства району, плідну співпрацю, допомогу у вирішенні побутових проблем жителів району, учасників антитерористичної операції. Відзначив ймовірність того, що ліс незабаром стане основним постачальником матеріалу для опалювання і буде необхідність у значному розширені його меж. Побажав присутнім здоров’я та усіляких гараздів. Зичив зростання авторитету працівників лісового господарства, адже вони є запорукою здоров’я майбутніх поколінь, збереження екології держави. О.Монастирський висловив подяку за підтримку від імені районної влади адміністрації ОСП «Віноблагроліс» в обличчі присутньої на святі головного економіста підприємства Ж.Мазуренко. Почесними грамотами райдержадміністрації нагороджено керівника та працівників підприємства, а також В.Михальченка, який стояв у витоків зародження ДП «Жмеринський райагроліс».

  У промові Ж.Мазуренко йшлося про високе призвання бути лісівниками, вагомий внесок Жмеринських працівників лісу у спільну справу відновлення лісових насаджень. З 700 га посадженого цьогоріч лісу – 8% належить райагролісу. Від імені обласної адміністрації Жанна Петрівна привітала присутніх з прийдешнім святом, низько вклонилася їм за їхню працю, побажала всього найкращого, бути гордими з того, що мають таку професію. Кращих працівників підприємства премійовано і нагороджено Почесними грамотами.

  З хлібом-сіллю прийшов привітати лісників А.Бесараба.

  Теплі слова на адресу своїх колег линули із вуст В.Михальченка.

  Вітаючи свій колектив зі святом, директор ДП «Жмеринський райагроліс» О.Скворцов відзначив, що їм є чим пишатися. За 16 років існування підприємства, його працівниками посаджено 800 га лісу, 362 га засаджено меліоративного фонду. За сумлінну працю та високі здобутки було відзначено преміями та грамотами працівників райагролісу.

  В цей день з професійним святом О.Монастирський вітав ще один колектив – ДП «Жмеринський лісгосп» (директор П.Бендера). Працівників підприємства та керівника відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради, грошовим заохоченням.