В кабінеті заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації Ю.Колесника 7 вересня 2016 року відбулася оперативної наради по розгляду звернення директора Станіславчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Г.Півнюк.

  В засіданні взяли участь начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури І.Побережний, заступник начальника управління

– начальник відділу розвитку сільської місцевості, врегулювання відносин власності та функціонування аграрного ринку управління агропромислового розвитку Я.Парчевський, а також запрошено Станіславчицького сільського голову В.Перепечая, депутата Станіславчицької сільської ради Т.Кушнір, начальника відділу освіти І.Цимбал, директора Станіславчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Г.Півнюк, головного бухгалтера відділу освіти Г.Феліксову, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі М.Горбатюка, головного лікаря КУ «Жмеринська районна стоматологічна поліклініка» В.Гаврилюка, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» С.Манілко та в.о. завідувача господарством установи В. Грицюка.

  Звернення директора школи стосувалося якості питної води, роботи каналізаційної системи в селі та доцільності розміщення стоматологічного кабінету в приміщенні навчального закладу.

  В ході наради заслухано інформацію, яка стосується даних питань та розглянуто можливі шляхи їх врегулювання. Наразі, учасниками наради прийнято рішення доручити начальнику відділу охорони здоров’я О.Ярмоленку спільно із Станіславчицьким сільським головою В.Перепечаєм та головним лікарем стоматологічної поліклініки В.Гаврилюком в термін до 10 жовтня 2016 року вирішити питання переведення стоматологічного кабінету з приміщення школи в інше приміщення.

  Начальнику відділу освіти І.Цимбал доручено в двотижневий термін заключити угоду з відділом лабораторних досліджень про постійний моніторинг якості води, яка надходить до шкіл.

  Станіславчицькому сільському голові В.Перепечаю рекомендовано до 01 листопада 2016 року взяти на баланс та здійснити прийом-передачу від відділу освіти артезіанської свердловини, водонапірної башти Рожновського, системи водовідведення, яка є у користуванні відділу освіти та РМЦПМСД, відділу освіти райдержадміністрації підготувати для цього необхідні документи.

  Відділу освіти та РМЦПМСД також доручено до 01 листопада 2016 року встановити прилади обліку води на мережах водопостачання та до 10 жовтня 2016 року спільно-пропорційно виготовити (закупити) бетонні кришки для накриття каналізаційних колодязів.

  Контроль за врегулюванням даних питань та надання методичних рекомендацій покладено на начальника відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації І.Побережного.