Під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів Жмеринської райдержадміністрації, установ і організацій району за участю першого заступника голови райдержадміністрації

  О.Монастирського та заступника голови Ю.Колесника розглядалися питання соціально-економічного розвитку. О.Монастирський повідомив трагічну звістку про смерть ще одного нашого земляка, який захищав Вітчизну на Сході України. В Харківському військовому шпиталі після поранення й запалення легень перервалося життя жителя с.Мовчани Заболотного Миколи Петровича.

  В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі М.Горбатюк інформував про ситуацію щодо африканської чуми свиней. Нещодавно захворювання виявлено в Тульчинському районі, тому є реальна загроза занесення її на територію нашого району. Для запобігання цьому М.Горбатюк вважає за необхідне скликати Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії за участю очільників територіальних громад та посилити профілактичні заходи на Жмеринщині.

  Про хід підготовки до проведення фіналу сільських спортивних ігор, які завершуються, традиційно, Козацькими забавами вели мову начальники відділів: культури та туризму Ю.Рубан та у справах молоді і спорту В.Марчук.

  В.Марчук також повідомив про успіхи спортсменів з району в обласних змаганнях.

  Про початок навчального року, стан кадрового забезпечення, роботу опорних шкіл та організацію підвозу дітей надала інформацію начальник відділу освіти райдержадміністрації І.Цимбал. Першого вересня цього року в загальноосвітніх школах району розпочали навчання 341 першачок, 81 учень пішов до десятого класу.