В засіданні взяли участь 14 підприємців з 26 зареєстрованих як члени Ради підприємців. Розпочав засідання селищний голова Резедент В.Д., який ознайомив присутніх з основними положеннями діяльності Ради підприємців. Також на першому засіданні спільним рішенням членів ради підприємців було обрано керівництво ради. Головою ради було обрано підприємця Самборського Романа Миколайовича, заступником – Смачелюка Дениса Олеговича, а секретарем –Шаламаєнко Олену Володимирівну.

  Першим питанням, яке розглянула рада підприємців, стало питання спів фінансування ремонту місцевих доріг. Самборський М.С. запропонував всім підприємцям долучитися до ремонту доріг та надати посильну допомогу на придбання матеріалів в сумі не менше 1000 грн. Всі, присутні на засіданні підприємці, підтримали дану ініціативу. Селищний голова подякував їм за розуміння та участь у розвитку інфраструктури територіальної громади і запевнив, що внесок кожного не залишиться поза увагою. Також Валерій Дмитрович проінформував присутніх, що крім підприємців до дольової участі у ремонту доріг уже долучились і керівники підприємств та фермери. Їх дольова участь складає від 5 до 50 тис. грн. в залежності від фінансової спроможності кожного. Уже з 1 вересня Жмеринський райавтодор розпочне роботи з ремонту центральних доріг по смт Браїлів.

  Сподіваємося, що активна участь підприємців у вирішенні даної проблеми, стане першим кроком до тісної співпраці бізнесу і влади заради сталого та ефективного розвитку Браїлова та с. Сьомаки. Тільки разом ми зробимо рідне селище сучасним, гарним, інвестиційно привабливим, що позитивно вплине на розвиток малого та середнього бізнесу.