На базі Жмеринської центральної районної лікарні 30 серпня 2016 року відбувся семінар-нарада з селищним, сільськими головами за участю голови районної державної адміністрації О.Легези, його першого заступника О.Монастирського, голови районної ради В.Малярчука, начальника відділу охорони здоров’я О.Ярмоленка.

  В ході засідання підіймалося ряд актуальних питань життєдіяльності нашого району.

  У зв’язку із тим, що в Тульчинському районі Вінницької області зафіксовано випадок захворювання свиней африканською чумою, з’явилася загроза розповсюдження хвороби на території району. Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі Р.Пустовий довів дану інформацію до очільників територіальних громад та просив посприяти забезпеченню виконання профілактичних заходів в населених пунктах, особливо наголошував на проведенні боротьби зі стихійними ринками, здійсненні контролю за переміщенням тварин і продуктами тваринництва.

  О.Монастирський інформував про виконання планових завдань з підбору на військову службу за контрактом. Відзначив важливість проведення серед населення просвітницької роботи, донесення необхідної інформації до потенційних контрактників. У зв’язку з цим закликав селищного, сільських голів посприяти проведенню роз’яснювальної роботи, розповсюдженню наглядної агітації.

  Також перший заступник голови райдержадміністрації виніс на розгляд питання пожежної безпеки в закладах соціальної сфери району. Зокрема, акцентував увагу на забезпеченні належного стану пожежної безпеки в закладах освіти. Звернувся до очільників територіальних громад з проханням посприяти усуненню недоліків, виявлених представниками служби з надзвичайних ситуацій.

  Головний лікар КУ «Жмеринська центральна районна лікарня» Р.Боровський доповідав учасникам семінару про стан матеріально-технічної бази закладу. Інформував про проведення в ряді відділень ремонтних робіт, велику увагу приділив відділенню екстреної невідкладної медичної допомоги та інтенсивної терапії, приміщення яких потребує негайного ремонту даху, завершення внутрішніх робіт. Озвучив статистичні дані надання медичних послуг жителям району центральною районною лікарнею у розрізі територіальних громад. Окреслив завдання, які ще потрібно виконати з метою покращення надання послуг населенню та умов роботи медичних працівників.

  Для учасників зібрання було проведено екскурсію відділеннями лікарні, детально оглянуто об’єкт, який потребує затрат на довершення ремонтних робіт.

  Під час підведення підсумків семінар-наради селищному, сільським головам було запропоновано взяти дольову участь у фінансуванні робіт з відновлення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги та інтенсивної терапії.

  Керівники громад були одностайні у тому, що спільними зусиллями легше робити гарні справи на користь всієї Жмеринської громади.