24 та 27 серпня 2016 року відбулись матчі 1/4 розіграшу Кубку Жмеринського району з футболу пам'яті воїна – афганця Олександра Щерби серед сільських та селищної рад. В зустрічах із двох матчів 1/4 фіналу були зафіксовані наступні результати: «Авангард» Браїлів – «Патріот» Кармалюкове 6:1, 3:0; «Старт» Станіславчик – «Стріла» Северинівка 5:3, 2:5; «Сокіл» Чернятин – «Укроп» Людавка 12:1, 3:0; «Граніт» Могилівка – «Нива» Жуківці 7:0, 5:3. У півфінал, як і передбачалось вийшли команди, що посіли 1- 4 місця в Чемпіонаті району(вища ліга), а саме: «Авангард» Браїлів – «Стріла» Северинівка, «Сокіл» Чернятин – «Граніт» Могилівка. Матчі відбудуться 4 та 11 вересня. Фінал традиційно буде проведено на батьківщині воїна – афганця Олександра Щерби в с. Жуківці 18 вересня ц.р.

  27 серпня 2016 року в с. Северинівка відбувся традиційний десятий районний відкритий футбольний турнір «Золотий Колос» серед ветеранів 50+, присвячений 25-й річниці Незалежності України. Цього року у змаганнях приймали участь команди: АФ«Кодима» м.Кодима Одеська обл., «Кристал» м. Вінниця, «Підприємець» м. Хмільник та «Сокіл» Жмеринський район. Ігри проходили у надзвичайно цікавій і напруженій боротьбі. Наша команда та гості із Одещини перемогли команди із Хмільника та Вінниці і в особистому протистоянні визначали переможця змагань. Цей надзвичайно емоційний та драматичний матч завершився з рахунком 1:1. Але завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячі +4 (у нас +3) переможцем стала команда АФ«Кодима», друге місце у наших ветеранів, які виступали у такому складі: Анатолій Сухоребров, Анатолій та Вячеслав Бедраки, Юрій Адамчук, Анатолій Міхальчишен, Володимир Вілімчук – Северинівка; Юрій Кочмарюк, Олександр Вознюк-Чернятин; Петро та Сергій Кравчуки – Жуківці; Валерій Удовенко, Яків Деревянний – Жмеринка.Третє місце за хмільникським «Підприємцем».

  Команда – переможець та призери нагороджені кубками, грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА. Гравці команд призерів відзначені грамотами, медалями. Кращі гравці турніру отримали грамоти та пам’ятні сувенірами. Нагородження провели Василь Марчук – начальник відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, Яків Деревянний – член виконкому Вінницької обласної федерації футболу.

  Керівництво Северинівської сільської громади чудово, як завжди, приготувало і частувало смачним кулешем та юшкою всіх учасників турніру.

  А організували ці змагання відділ у справах молоді Жмеринської РДА,райрада ФСТ «Колос», при підтримці Вінницької обласної федерації футболу. Також фінансову допомогу надали підприємці: Сергій Жук, Юрій Кочмарюк, Анатолій Бедрак.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»