Президент Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ подякував Борису Ложкіну за роботу на посаді Глави Адміністрації Президента та повідомив про рішення призначити новим очільником АПУ Ігоря Райніна, який нині працює главою Харківської обласної державної адміністрації.

  Глава держави відзначив роботу Ігоря Райніна у Харківській області: «Ті, хто мав можливість бути в Харкові на власні очі переконалися, наскільки кардинальні зміни відбулися в політичній, менеджерській та господарські площині». На думку Президента, Харківська область також є зразком у питанні запровадження децентралізації, та з прифронтового регіону перетворилася на центр розвитку та реформ.

  «Думаю, це правильне рішення, коли представник східних областей очолює Адміністрацію Президента – як ефективний менеджер, який докладе весь свій досвід і в питанні впровадження децентралізації, і в питанні ефективної реалізації комплексу реформ», - зазначив Петро Порошенко.

  Президент повідомив, що Борис Ложкін очолить Національну інвестиційну раду, та підкреслив, що для успішної роботи цієї Ради важливо знайти людей, які мають колосальний політичний досвід та можливості для ефективної координації з вітчизняним та іноземним бізнесом.

  «Цим критеріям відповідає Борис Євгенович. Роль ключового менеджера та комунікатора в такому надзвичайно важливому питанні як залучення інвестицій в економіку важко переоцінити: і мова йде не лише про запрошення інвесторів для роботи в Україні, а про те, щоб брати активну участь як політичний та менеджерський важковаговик для того щоб покращити інвестиційний клімат в державі», - наголосив Петро Порошенко.

  Президент також зазначив, що Борис Ложкін залишається Радником Президента. «Ми пліч-о-пліч пройшли найважчі часи. Разом забезпечували старт реформ, а зараз разом будемо забезпечувати їхнє продовження», - зазначив Глава держави.