На нараді із сільськими, селищним головами, яка відбулась 25 серпня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, голови районної ради Василя Малярчука, заступника керівника виконавчого апарату районної ради з питань європейської інтеграції та зовнішніх зв’язків Наталії Рожок розглянуто ряд важливих для життєдіяльності району питань.

  Начальником відділу статистики в Жмеринському районі Світланою Панфіловою поінформовано про стан впровадження автоматизованої системи обробки інформації місцевих рад, відзначаючи небажання сільських, селищної ради долучатись до нововведення.

  Про організацію під’їзду вчителів загальноосвітніх закладів району поінформував перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський. Він зазначив, що щороку із коштів районного бюджету виділялись кошти на відшкодування 75 % вартості проїзду. Цього річ в новому навчальному році до місця роботи під’їжджатиме 168 педагогів.

  У зв’язку із навантаженням на районний бюджет, Олександр Іванович закликав розглянути питання відшкодування під’їзду вчителів на сесіях сільських, селищної рад та повідомити про рішення до 29 серпня 2016 року.

  Начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації Іван Побережний розповів про стан водопостачання та водовідведення в районі.

  На даний час в районі діє 40 свердловин. Відповідним відділом проводиться перевірка стану даних об’єктів, результат яких є невтішним. Багато свердловин не відповідають технічним умовам. Іван Карпович озвучив всі вимоги та закликав керівників територіальних громад привести їх у відповідність.

  Заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Парчевський підіймав питання про використання земельних ділянок під господарськими дворами.

  Про організацію сільських спортивних ігор «Козацькі забави», які відбудуться 10 вересня 2016 року в с.Кацмазів інформував начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василь Марчук.