В серпні 2016 року в актових залах Жмеринської РДА та відділу освіти відбулися традиційні засідання вчителів іноземної мови, історії та правознавства.

  Усіх присутніх привітала з початком нового навчального року начальник відділу освіти, депутат Жмеринської районної ради Цимбал І.В. В словах очільника освітянської галузі району прозвучала віра в майбутнє наших дітей, адже в школах району працюють справжні професіонали, майстри своєї справи.

  Інна Володимирівна передала вітання від голови райдержадміністрації Легези О.В., голови районної ради Малярчука В.Г. та запевнила вчителів, що влада району докладатиме максимальних зусиль для того, щоб освіта району не втратила попередніх здобутків, щоб вчителям, дітям та батькам було комфортно співпрацювати.

  Традиційно на серпневих методоб'єднаннях були розглянуті нормативні документи, рекомендації стосовно особливостей, змін у викладанні предметів. Методисти Кравчук Л.О. та Поповська О.А. ознайомили вчителів з новими та удосконаленими програмами, підручниками, посібниками, звернувши особливу увагу на їх науково-методичний апарат та основні принципи його практичного використання.

  Згідно планів роботи перед колегами виступили керівники РМО Оранська О.Г. та Мостовик О.Л. Вчителі району, які підготували найбільшу кількість призерів предметних олімпіад з іноземної мови (Щукіна С.В. – Северинівська ЗОШ І-ІІІст.), історії та правознавства (Габрик Н.В. – Мартинівська ЗОШ І-ІІІст.), поділилися з присутніми досвідом роботи з обдарованими дітьми, підготовки учнів до ЗНО.