Оперативна нарада з питань соціально – економічного розвитку району відбулась 28 березня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Колесника, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ. На порядку денному розглянуто актуальні питання району.

  Зокрема, Олександр Іванович акцентував увагу присутніх на питанні перевірки відповідними державними органами стану справ з питань цивільного захисту населення в районі. Він закликав всі служби ретельно підготуватись та сумлінно віднестись до виконання всіх завдань з питань цивільного захисту.

  Про проведення робіт із благоустрою інформувала начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Катерина Цабак. Вона акцентувала увагу керівників на здачі звітів по благоустрою щоп’ятниці. Оголосила про конкурсний відбір інвестиційних проектів для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, який буде проходити до 22 квітня 2016 року.

  Гарною новиною поділилась начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал. Екологічна агітбригада Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. виборола гран – прі в обласному конкурсі та представлятиме Вінниччину на всеукраїнському змаганні в м.Херсон.

  Про роботу флюорографа в населених пунктах району в період квітня – травня цього року поінформував головний лікар районного центру первинної медико – санітарної допомоги Олег Калінський.