З такими словами звернувся голова райдержадміністрації Олег Легеза до учасників антитерористичної операції на сході України під час зустрічі 19 серпня 2016 року. Він щиро подякував героям за громадянську позицію, високий патріотизм та подвиг, який вони здійснювали кожного дня, перебуваючи на передовій на східних кордонах України.

  За сприяння у вирішенні проблемних питань учасників АТО, активну громадську діяльність очільник району вручив Подяки громадській організації «Українське Об'єднання Учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницької області», голові об’єднання Сергію Швецю, начальнику Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрію Козаку та заступнику командира в/ч А 3479 321 батальйону, майор Сергію Місінкевичу.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський прозвітував перед присутніми про соціальний захист учасників АТО та забезпечення їх земельними ділянками.

  Зокрема, зазначивши, що на сьогоднішній день учасникам антитерористичної операції району виділено 360 земельних ділянок загальною площею 541,59 га. Завдяки роботі управління Держгеокадастру у Жмеринському районі, за сприяння Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області проблем в районі з цим питанням немає.

  Щиро дякував за сприяння у вирішенні соціально – побутових проблем керівництво області та району у своєму виступі голова громадської організації «Українське Об'єднання Учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницької області» Сергій Швець. Від імені учасників АТО він нагородив Подяками голову райдержадміністрації Олега Легезу, начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрія Козака, колектив управління Держгеокадастру у Жмеринському районі Антоніну Гуліцьку та в.о. начальнику КУ «Жмеринська лікарня відновного лікування» Богдана Боровського.

  Про діяльність свого управління в напрямку забезпечення земельними ділянками детально пояснив начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Володимирович Козак. Він прозвітував про забезпечення землею учасників антитерористичної операції області, запевнивши присутніх у своєму сприянні у вирішенні забезпеченні земельними наділами та нагородив грамотою Головного управління голову громадської організації «Українське Об'єднання Учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницької області» Сергія Швеця та вручив ікону Святого ВеликомученикаГеоргія Побідоносця .

  Нальник відділу допомоги учасникам АТО Вінницької облдержадміністрації Андрій Грачов ознайомив присутніх із діяльністю свого відділу, запрошуючи присутніх користуватись всіма пільгами.

  Про можливість оздоровлення в новому медичному закладі розповів присутнім його очільник Богдан Боровський.

  Про пільги, які надаються в районі учасникам антитерористичної операції ознайомила начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Кальчук.

  Свою підтримку у вирішенні соціально – побутових проблем засвідчив заступник голова районної ради Володимир Бігас.

  З подякою керівництву району та міста за сприяння та підтримку учасників антитерористичної операції звернувся заступник командира в/ч А 3479 321 батальйону, майор Сергій Місінкевич.

  На завершення заходу учасники зібрання отримали велике задоволення від концерту, підготовленому героям АТО найменшими артистами.

  В засіданні взяла участь помічник народного депутата Івана Мельничука Ірина Осадча.