В. Гройсман: Реформа Верховної Ради дозволить перезавантажити систему та забезпечить процес формування якісного законодавства

  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман впевнений, що втілення в життя рекомендацій Європейського Парламенту щодо внутрішньої реформи Верховної Ради дозволить перезавантажити систему, дозволить забезпечити прозору роботу Парламенту та формування якісного законодавства країни. Про це Голова Парламенту В. Гройсман заявив після прийняття за основу та в цілому Проекту Постанови №4219 "Про заходи з реалізації рекомендацій щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України".

  "Ми можемо обирати 150 раз будь-який Парламент, але якщо ми з вами не змінимо системи українського Парламенту за прикладом Європейського Парламенту цей бардак буде продовжуватися вічно. Тому дуже важливо, щоби ми не тільки взяли і зробили ці рекомендації, а щоби ми їх і втілили в життя, і змогли зробити перезавантаження самої системи. Тоді будемо працювати публічно, відкрито, більш якісно і будемо формувати якісне законодавство нашої прекрасної держави", – заявив В. Гройсман.

  Очільник Верховної Ради подякував європейським партнерам за організацію роботи Місії Європейського Парламенту з оцінки потреб щодо внутрішньої реформи Верховної Ради на чолі з П. Коксом та допомогу у формуванні цих завдань.

  "Ми багато сьогодні накопичили досвіду, у тому числі негативного, нашої спільної роботи. Треба систему змінювати. Я у цьому глибоко переконаний, тому і виступав з ініціативою саме цієї спеціальної місії", – зауважив В. Гройсман та подякував колегам – народним депутатам за розуміння і підтримку кроків щодо внутрішньої реформи Верховної Ради.

  "Це лише початок масштабної реформи, яку ми маємо зробити за прикладом кращих європейських практик і Європейського Парламенту", – заявив очільник Верховної Ради.

  В. Гройсман також закликав парламентарів взяти безпосередню участь у напрацюванні рішень, які стануть основою зміни системи роботи Верховної Ради.