Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС: легалізація заробітної плати та її підвищення - в пріоритеті

  Офіційна заробітна плата - гідне забезпечення в майбутньому.

  Питання легалізації заробітної плати та підвищення її рівня були і залишаються стратегічними напрямами роботи Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області. Важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно. Лише таким чином можна отримати гідне забезпечення в майбутньому, адже нарахування та отримання пенсії відбувається тільки з офіційно нарахованої заробітної плати.

  Так, за січень – липень 2016 року по Жмеринської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області разом з спільними комісіями при органах місцевого самоврядування та аналізу поданої звітності, проведено обстеження робочих місць 221 субєкта підприємницької діяльності (СПД). За результатами обстеження виявлено 77 найманих осіб, праця яких використовується субєктами господарювання без належним чином укладених трудових угод. В результаті працевлаштування, згідно чинного законодавства, додатково сплачено 10,3 тис.грн. податку з доходів з фізичних осіб. Залучено до оподаткування на спрощеній системі 98 СПД, якими додатково сплачено 38,6 тис. грн. єдиного податку.

  Проведено співбесіди з 119 керівниками підприємств, що виплачують заробітну плату меншу за мінімальний рівень. В результаті чого підвищили рівень зарплати -36 підприємств, додатково надійшло ПДФО в сумі 6,7 тис.грн.