Ремонт траси Якимівка – Кирилівка у Запорізькій області триває. У Службі автодоріг розповіли, які роботи встигли виконати та чому здача об’єкту затрималася.

  Підрядники працюють на трасі Т-08-20 Якимівка – Кирилівка 24/7, та станом на 8 червня роботи ще не завершені. Головною причиною, що стала на заваді здачі траси до початку курортного сезону, стала погода. Через затяжні зливи та грози робочі не могли працювати на об’єкті. Та у Службі зазначають, що частину робіт все ж таки виконати встигли.

  Станом на сьогодні на половині відрізку траси до моря, який підлягає ремонту, вже облаштували вирівнюючий шар. І паралельно з цим продовжується фрезерування старого покриття. Наразі робочим залишається завершити етап зняття старого покриття та облаштування вирівнюючого шару на усій ділянці дороги, вкладання нового асфальту, розчистка водопропускних труб та приведення до ладу узбіч. Фінальним етапом стане нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.

  У Службі автомобільних доріг Запорізької області наголосили, що ремонт продовжуватиметься лише у ті дні, коли для цього буде сприятлива погода. І працювати будуть цілодобово. До завершення ремонту на ділянці облаштовано реверсивний рух, тож водіїв просять бути уважними та враховувати цей фактор під час планування поїздок трасою Якимівка – Кирилівка.