Сьогодні щедра на таланти Шаргородська, Джуринська та Мурафська земля зустрічали високоповажних гостей в особі Ірини Борзової, Народної Депутатки України, Інни Цимбал, голови Жмеринської районної державної адміністрації, депутата Вінницької обласної ради, Вадима Соляника, заступника голови, Аліни Лукової, начальника відділу з питань гуманітарної сфери Жмеринської райдержадміністрації.

  Завітали вони з надзвичайно приємною місією нагородження переможців фестивалю дитячої творчості та таланту «Крок до мрії», який проходив цьогоріч в онлайн форматі. Разом із громадською організацією «Розвиток. Розвиток» Ірина Наумівна ініціювала проведення фестивалю «Крок до мрії» для дітей з Вінниччини у грудні 2020 року, основною метою якого є підтримка кожної талановитої дитини, не розмежовуючи діток за особливістю та потребами.

  Юні таланти із Шаргородської, Джуринської, Мурафської ТГ відгукнулися на заклик Ірини Наумівни та прийняли активну участь у фестивалі, демонструючи свої таланти.

  І як результат, сьогоднішній день став справжнім зорепадом відзнак для талановитих дітей та педагогів із Клекотинської школиЯкі зустрічали високоповажних гостей під барабанні та колокольні дзвони, які звучали від гурту юних барабанниць та зразкового аматорського колективу профспілок України – гурту дзвонарів «Подільські дзвони». Під час церемонії нагородження кожен учасник ансамблю «Подільські дзвіночки та «Веселка» (керівник Куцолабська Ольга Йосипівна) отримали подяки, подарунки та медалі від Народної Депутатки.

  Урочисто відбулася церемонія нагородження переможців фестивалю у Шаргородській ТГ. Зачарували своїм голосом юні виконавці Кучер Вікторія та Головата Ангеліна, а зразкова студія естрадного танцю Royal Dance (керівник Станік Тетяна Сергіївна) вибороли Гран-Прі фестивалю та отримали медалі та грошову винагороду.

  По – сімейному тепло, із запашним українським короваєм, зустрічали поважних гостей у Джурині. Учасники фестивалю та вихованці Джуринської дитячої музичної школи (керівник Клімова Леся Володимирівна) презентували невеличку концертну програму. А дев’ятирічний маленький музикант Кравчук Володимир, який підкорив серця журі віртуозною грою на саксафоні та фортепіано, виборов Гран-Прі фестивалю та був сьогодні відзначений грошовою винагородою і медаллю.

  Під час церемонії вручення нагород Ірина Наумівна щиро подякувала всім, хто приєднався та підтримав фестиваль, а відтак подарував дітям свято та посмішки на їх обличчях. Адже участь у фестивалі – це крок до їх мрії .

  Голова Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал від щирого серця привітала учасників фестивалю та їх батьків, керівників творчих колективів за підтримку дітей на їх творчому шляху та побажала ще більше творчих перемог, віри у власні сили і маленькими кроками йти до великої перемоги.

  Мрії здійснюються!