Багатодітні сім'ї завжди були унікальною цінністю в українському суспільстві, де споконвіку існував своєрідний культ матері, чиї настанови були головними дороговказами на життєвому шляху.

  Часи змінюються, але непорушними залишаються повага та вдячність до всіх матерів, і особливо тих жінок, які свідомо народжують, виховують та дають путівку в життя п'ятьом і більше дітям.

  Засвідчуючи безмежну шану неймовірним жінкам Жмеринщини, сьогодні завітала у наш край Народна Депутатка України Ірина Наумівна Борзова з почесною місією нагородження багатодітних мам, які цьогоріч удостоїлися високої відзнаки за підписом Президента України – «Мати-героїня»: Олексійко Надії Йосипівни, жительки м. Жмеринка, яка народила та виховує 5 дітей, із них: чотири хлопчики та одна дівчинка. На церемонії вручення таку ж почесну нагороду отримала Скворцова Лілія Юріївна із смт. Браїлів, багатодітна матір, яка народила та виховує 10 дітей: семеро дівчаток та троє хлопчиків.

  У знак подяки за народження справжніх українців багатодітні матері також отримали квіти та подарунки від Ірини Наумівни. «Наші багатодітні сім’ї – це окраса нашого краю, адже діти – це завжди радість та щастя для всіх. Тому ми робитимемо усе від нас залежне, аби Ваші родини не знали смутку, а на обличчях дітей завжди була посмішка, - сказала Ірина Наумівна.

  Щирі слова подяки матерям висловила Інна Цимбал, голова Жмеринської районної державної адміністрації. Очільниця району вручила чудові троянди і побажала, щоби ключовими моментами у цих сім’ях були щастя, любов, повага, родинне тепло. «Важко переоцінити місію матері в житті кожної людини. З раннього дитинства ми переповненні почуттям безмежної любові та подяки своїй мамі, берегині домашнього затишку, найдорожчій та найближчій людині у нашому житті» - зазначила Інна Володимирівна.

  У свою чергу матері подякували Ірині Наумівні та Інні Володимирівні за підтримку та увагу, а Надія Олексійко презентувала власноруч написану навчальну програму з вивчення Біблії та Християнства.