Сьогодні, 8 червня, в приміщенні Жмеринської райдержадміністрації відбулася нарада з представниками Жмеринського районного сектору головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

  Зі словами вдячності та підтримки перед присутніми виступила Борзова Ірина Наумівна, Народний Депутат України та голова Жмеринської райдержадміністрації Цимбал Інна Володимирівна.

  Ірина Борзова акцентувала увагу, що пожежна безпека шкіл має бути одним із пріоритетів для місцевої влади. Адже вона напряму стосується безпеки учнів, учителів та усіх, хто знаходиться у закладах. Тому залишки освітньої субвенції використовуються на протипожежні заходи у школах.

  Також начальник головного управління у Вінницькій області Шевчук Руслан Богданович представив колективу та керівникам району начальника Жмеринського районного сектору головного управління ДСНС України у Вінницькій області. Ним став Оніщук Микола Іванович, полковник Служби цивільного захисту.

  У свою чергу Інна Цимбал привітала Миколу Оніщука з новою посадою та побажала самовідданої праці, героїчних подвигів, стійкості духу, витримки і мужності.