6 червня журналісти відсвяткували своє професійне свято. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення. Журналісти – це дзеркало суспільства, це більш, ніж професія, це спосіб життя.

  Найтепліші вітання з нагоди Дня журналіста й слова подяки за кропітку багаторічну працю висловила Народний Депутат України Ірина Борзова.

  До слів привітання долучилася голова Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал. Також очільниця Жмеринського району спільно із Іриною Борзовою вручили Почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради:

  • Редактору газети «Вінниччина» Зеленюку Віктору Івановичу;
  • Головній редакторці газети «Жмеринський меридіан» , ветеранці журналістики Татарин Марії Миронівні;
  • Головній редакторці комунальної організації «Жмеринська міськрайонна редакція ефірного радіомовлення «Обрій» Фальфушинській Оксані Сергіївні;
  • Головному редактору товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція Барської газети «Подільський край» Тетянчуку Анатолію Сергійовичу;
  • Головній редакторці газети «Жмеринська газета» Сладковській Яні Ігорівні;
  • Головній редакторці районної газети «Шаргородщина» Піх Надії Михайлівні.

  Сладковську Яну та Піх Надію також було нагороджено Подякою від Депутата Верховної Ради.

  Інна Володимирівна побажала журналістам масу цікавих ідей і статтей, ексклюзивної інформації, добрих новин, бадьорості духу та блискучих успіхів у діяльності!!!