Вчасна оплата розподілу газу - запорука безаварійної та безперебійної доставки газу до кожного споживача, належного стану мереж та вчасної підготовки до опалювального сезону.

  Плата за розподіл – джерело фінансування технологічного процесу доставки газу мережами до кожного споживача, утримання газопроводів та обладнання, їх модернізації, ремонту та реконструкції, також зарплата персоналу.

  За рахунок тарифу функціонує аварійно-диспетчерська служба, здійснюється облік спожитого газу, перевірка, ремонт та заміна лічильника тощо. Плата за розподіл газу має здійснюватися щомісячно до 20 числа рівними платежами.

  З початку 2021 року у Вінницькій області значно знизився рівень оплати послуги доставки газу. Заборгованість побутових споживачів за послуги розподілу газу перед АВ АТ «Вінниця газ» станом на 1 травня 2021 року становить 35 млн. грн. З них: близько 16 млн.грн. затримали в оплаті споживачі обласного центру, 11.3 млн.грн. заборгували підприємства, установи та організації.

  Для недопущення небажаних наслідків АТ «Вінницягаз» закликає споживачів вчасно сплачувати за послуги розподілу газу та не доводити справу до суду.