Із розквітом яскравих квітів, під дзвін пташиного співу, теплого весняного ранку до Шаргородської та Мурафської громад завітала високоповажна гостя - Голова Жмеринської районної державної адміністрації, депутат Вінницької обласної ради Інна Цимбал разом із начальницею відділу з питань гуманітарної сфери Аліною Луковою щоб розділити радісне і водночас сумне свято - свято Останнього дзвоника.

  По-сімейному тепло і урочисто зустрічали поважних гостей у Михайлівській та Копистиринській закладах загальної середньої освіти на чолі з директорами Заяць Тетяною Аркадіївною та Бевзом Анатолієм Михайловичем.

  Із вітальним словом виступила Інна Володимирівна, яка щиро, по – материнськи привітала із закінченням навчального року та висловила подяку вчителям за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість душ; батькам — за любов, віддане тепло своїх сердець; учням побажала змістовного дозвілля, подорожей та нових яскравих вражень.

  Особливі слова були сказані для випускників. Очільниця району зичила успіхів, реалізації задумів і творчих планів, досягнення омріяних вершин; бути справжніми патріотами своєї країни і стати просто гарними людьми.

  «Нехай останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи! - зазначила Інна Володимирівна.