Дбати про права і законні інтереси дітей покликані члени комісії з питань захисту прав дитини, яка здійснює свою діяльність у Жмеринській райдержадміністрації.

  На чергове засідання комісії під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського, яке відбулося 17 серпня 2016 року винесено 5 питань.

  Членами комісії у складі представників: служби у справах дітей, управління соціального захисту населення, відділу у справах молоді та спорту, РЦ СССДМ, Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області, відділу освіти та охорони здоров’я з великою увагою підходять до кожного випадку. Рішення приймаються тільки після з’ясування усіх обставин справи, дуже виважено, адже воно впливатиме на подальшу дитячу долю.

  В цей день вирішувалися питання щодо встановлення піклування над неповнолітньою дитиною, повернення дітей в біологічну сім’ю, захисту прав дітей та стану виконання та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини.

  Інформацію щодо суті справ надавали головні спеціалісти служби у справах дітей Р.Рудьман та О.Грубська, заступник Браїлівського селищного голови Н.Слободенюк. В дискусії взяли участь директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Р.Осіпчук, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту О.Скакун, старший інспектор відділу поліції А.Шаповалюк.