Радість дитинства!

  01 червня в Міжнародний день захисту дітей працівники служби у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації завітали у гості до дітвори Копайгородської селищної ради.

  Захід проводився на території та в приміщенні Будинку культури с. Шипинки. Організатори подбали про прикрашення території святковими стрічками, кульками, тематичними фотозонами, здійснювався музичний супровід свята.

  У святкуванні прийняли участь понад 100 дітей з усіх населених пунктів громади.

  З вітальними словами до учасників та гостей свята звернулись очільник територіальної громади – Людмила Кушнір та начальник служби у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації – Олег Школяр.

  У вітальному слові Олег Школяр передав вітання від Голови Жмеринської райдержадміністрації Інни Цимбал та побажав дітворі гарних вражень, позитивних емоцій, щирих посмішок, надійних друзів.

  Запальну атмосферу свята створювала аніматор, яка проводила різні конкурси та арт-візаж. Заходи продовжили учасники художньої самодіяльності територіальної громади.

  Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, громада пригощала різноманітними почастунками та вручила маленькі подарунки.

  Свій солодкий сюрприз приготувала і служба у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації на чолі з Олегом Школяром.