Дорогі юні друзі! Шановні батьки!

  Щороку в перший день літа відзначається прекрасне свято – Міжнародний День захисту дітей - свято маленьких громадян, підлітків, які починають пізнавати світ та молоді, яка впевнено крокує у доросле життя.

  А ще це свято збігається з не менш важливим - Всесвітнім Днем батьків; і обидва вони націлені на те, щоб нагадати про загальнолюдські цінності, захистити і затвердити ці пріоритети як основу міцної та здорової сім’ї.

  Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Тому впевнена, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати в кожній дитині її здібності, а розвивати особистість – святий обов’язок кожного із нас.

  Особливої уваги потребують діти, які залишилися без батьківської любові та піклування. Доля кожної такої дитини є болем та особливою турботою Держави.

  Щиро дякую кожній сім’ї, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, які подарували частинку серця та любові, родину та домівку.

  Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

  Шановні батьки! Бажаю Вам батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо Ваших дітей – дітей України!

  З повагою,

  Голова Жмеринської районної державної адміністрації, депутат Вінницької обласної ради Інна Цимбал