В рамках програми Президента України «Велике будівництво» на дорозі Н-03 Житомир – Чернівці тривають ремонтні роботи. Йдеться про 9-ти кілометрову ділянку дороги, яка проходить через с. Шатава (км 258 + 700 - км 267 + 180).

  Планується здійснити поширення дорожнього полотна, влаштувати 2 шари асфальтобетону (вирівнюючий шар та ЩМА), загальною товщиною не менше 15 см. Також проектом передбачено влаштування однобічного металевого бар’єрного огородження та встановлення нових дорожніх знаків.

  Роботи виконує підрядна організація ПРАТ «Хмельницьке ШБУ-56»

  Дорога Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність у межах області 198,3 км. У 2020 році було оновлено 60 км, від м. Хмельницького у напрямку м. Кам’янець-Подільського. Цьогоріч її продовжать ремонтувати ще на 95 км. Планується опрацювати окремі ділянки від Хмельницького до кордону із Житомирською областю, завершити поточний середній ремонт вулиць Івана Франка та Устима Кармелюка у м. Кам'янці-Подільському, які проходять по ній та відремонтують ділянку від Кам'янця-Подільського до кордону із чернівецькою областю.

  Важливість маршруту для регіону полягає у тому, що він є основною дорожньою артерією між Хмельницькою і Житомирською областями на північному заході (початок а/д Н-03), та Хмельницькою і Чернівецькою областями на півдні (кінець а/д Н-03). Крім того, даний автошлях веде до одного з найвідоміших туристичних «магнітів» регіону – Кам’янець-Подільської фортеці.