Цими днями Бершадську міську територіальну громаду відвідав голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов зі своїм заступником Олександром Піщиком. Метою візиту було відкриття реконструйованого відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП «Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування».

  Даний проєкт реалізувався у межах програми «Великого будівництва EMERGENCY 2020» за рахунок коштів державного бюджету. Нове відділення відповідатиме усім вимогам часу. Воно розраховане на хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги та важких пацієнтів.

  Ззовні – зручний під’їзд для автомобілів швидкої допомоги. Всередині облаштовано кабінети для рентген-обстежень, комп’ютерної томографії, ультразвукової діагностики, фібро-гастроскопії, є операційна та передопераційна кімнати, відокремлена приймальня для хворих з підозрою на інфекційні захворювання, а також стерилізаційна палата та лабораторія. Що також важливо – комфортна кімната для санітарної обробки хворих.

  Окрім сучасного ремонту та обладнання, приміщення оснащене новітньою системою вентиляції. Так, разом із притоком свіжого повітря та м’якого його підігріву, система здійснює шестиступеневу очистку повітря (як механічну, так і бактеріологічну), а за допомогою вбудованої УФ-лампи знезаражує приміщення, вбудований датчик СО2 вимірює рівень вуглекислого газу в приміщенні.