Закликав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський на оперативній нараді з питань соціально – економічного розвитку району за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ 15 серпня 2016 року.

  Присутні обговорили всі організаційні нюанси відзначення знаменної дати в районі, акцентувавши увагу на підготовці заходу до відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Станіславчик, запрошення представників трудових колективів, громадськості, керівників територіальних громад району, проведення урочистих зборів та концертної програми.

  На нараді також озвучено питання про передачу майнового комплексу колишньої залізничної поліклініки центру первинної медико – санітарної допомоги.

  Про успішне завершення жнивної кампанії доповів заступник начальника управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Яків Парчевський. Цьогоріч валовий збір зернових ранньої групи становить 90 тис. тонн., що є рекордним показником за останні десятиліття.

  Розглянуто інші актуальні питання життєдіяльності району.