Відповідно до наказів користувачів мисливських угідь за погодженням Вінницької обласної адміністрації та Закону України «Про мисливське господарство та полювання» на території Вінницької області починаючи з 16.00 год. 13.08.2016 року в угіддях всіх користувачів розсташованих на території Вінницької області, розпочнеться полювання на пернату дичину.

  Нагадуємо, що забороняється полювання на відтворювальних ділянках, які згідно наказу засідання президії Жмеринського РО УТМР знаходяться на території Дубівської, Почапенецької сільської ради, в заповідниках с. Рижавка, с. Потоки та с. Мовчани, а також в лісових угіддях ДП «Жмеринський лісгосп» і «Райагроліс», та в 500 метровій зоні навколо м. Жмеринка.

  Попереджаємо, щодо вживання спиртних напоїв під час полювання, дотримання правил поведінки зі зброєю та правил зберігання, носіння та перевезення мисливської зброї. Порушення даних правил може призвести до тяжких та трагічних наслідків та притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності.

  Інспектор ДС Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Стасюк Л.Д.