11 травня 2021 року відбулась обласна онлайн-нарада щодо проведення призову громадян України на строкову військову службу. Відкрив нараду заступник Голови облдержадміністрації – голова Обласної призовної комісії Сергій Здітовецький, в районній студії її учасниками були заступник голови райдержадміністрації Євгеній Дубовий, представники міського і районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Жмеринського району.

  Було заслухано інформацію про роботу районних призовних комісій щодо виконання встановлених завдань на відправлення призовників для комплектування збройних Сил та інших військових формувань, також піднімалися проблемні питання, які виникають під час організації виконання завдань з призову.

  Наш район відзначено, як один з кращих щодо виконання завдань весняного призову. Планове завдання Жмеринським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки виконано на 95 %, Шаргородським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки виконано на 100 %, Барським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки виконано на 90 %. Загальна кількість юнаків, які зараховано в команди для поповнення ЗСУ, від Жмеринського району становить 98 осіб.

  Саме 12 травня 2021 року на території Жмеринського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулася чергова відправка 10 призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України.

  Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі, а також заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації Євгеній Дубовий, керівництво Жмеринської та Станіславчицької територіальних громад – Анатолій Білоус та Володимир Перепечай.

  Звертаючись до майбутніх захисників Євгеній Дубовий подякував їм за відповідальну громадянську позицію, побажав хлопцям міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, добросовісного виконання свого обов’язку та зазначив, що військова служба – це школа мужності та гартування козацького духу.

  До привітань долучилися усі присутні та передали подарунка на пам'ять.