Людей, які виконують ризиковану благородну місію – стояти на захисті прав та свобод українців, боротись із злочинністю, забезпечувати порядок та громадську безпеку 12 серпня 2016 року із професійним святом – Днем Національної поліції України вітало керівництво району та міста.

  Згідно Указу Президента України дане свято в нашій державі відзначається вперше. Від часу створення нового правоохоронного органу України минув один рік.

  Відкриваючи захід, начальник Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковника поліції Сергій Кримчук привітав своїх колег зі святом, висловлюючи глибоку вдячність за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза відзначив, що реформа, яка відбувається в правоохоронних органах проходить з успіхом. Адже сьогодні працівники поліції отримали свою головну нагороду – високий рівень довіри громадян.

  Він відмітив високий професіоналізм, мужність, відданість справі та присязі працівників Жмеринської поліції та побажав всім міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

  До слів привітання приєднався заступник голови районної ради Володимир Бігас.

  За значний внесок у зміцнення законності та правопорядку кращих працівників поліції було нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради та грошовою винагородою.

  Слова вітання отримали на свою адресу служителі порядку і від міського голови Анатолія Кушніра та керівника Жмеринської місцевої прокуратури Юрія Кислова.