Тривають профілактичні заходи літо - 2016

  Працівники Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області здійснюють профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення публічної безпеки та порядку під час літнього відпочинку, оздоровлення дітей, попередження кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми і стосовно них, бездоглядності та інших негативних явищ.

  Із початку роботи в цьому напрямку працівники ювенальної превенції Жмеринського ВП ГУНП склали на батьків 7 адміністративних протоколів, передбачених ст. 184 КУпАП ( невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), оскільки їхні діти вчиняли правопорушення, а також перебували без догляду дорослих.

  Виявлено два факти вчинення правопорушення дорослими особами, передбачені ст. 180 КУпАП, а саме: доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння.

  Закликаємо всіх небайдужих громадян з проханням уживати максимум заходів для убезпечення дітей. Нагадуємо працівникам торгівлі, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  У період літнього відпочинку більшість дітей проводить свій час на дитячих майданчиках, вулицях, в місцях масового скупчення людей. Працівники безпеки дорожнього руху звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути уважними та обережними під час керування автомобілем, не забувати, що на вулицях діти.

  Дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість, адже за цим стоїть чиєсь життя.