В навчальних закладах району приділяють належну увагу питанню забезпечення енергоефективності

  В освітянській галузі постійно проводиться робота у напрямку створення належних умов для навчання та розвитку підростаючого покоління. Зокрема, одним із пріоритетних завдань - забезпечити належний температурний режим та ефективне використання енергоносіїв.

  З метою належної підготовки до нового навчального року та опалювального сезону 2016-2017 років у навчальних закладах проведено поточні ремонти приміщень, систем опалення.

  Замінено застарілі твердопаливні котли на більш енергоефективні у Потоцькій, Тарасівській, Коростівецькій ЗОШ І-ІІ ст. та Носковецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

  Виділено 500 тис. грн. для капітального ремонту котелень Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Тарасівської ЗОШ І-ІІ ст..

  П’ять навчальних закладів: Мартинівська, Носковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Браїлівська, Жуковецька та Потоцька ЗОШ І-ІІ ст. стали переможцями обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та отримали гранти у сумі 60-70 тис.грн. для проведення робіт по забезпеченню енергоефективності.