На виконання Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році», 20 квітня на території Жмеринського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулася чергова відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України.

  Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі, а також голова Жмеринської районної призовної комісії, депутат Вінницької обласної ради Інна Цимбал, заступники голів Жмеринської та Северинівської територіальних громад – Анатолій Білоус та Євген Власюк.

  Звертаючись до майбутніх захисників Інна Володимирівна Цимбал побажала хлопцям міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, добросовісного виконання свого обов’язку та зазначила, що військова служба – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя та у майбутньому нададуть суттєвої переваги при працевлаштуванні на роботу. Також подякувала батькам за виховання синів гідними громадянами і нагадала не забувати телефонувати близьким.

  Начальник відділення призову Жмеринського ОМТЦК та СП капітан Михайло Попович у своїй промові наголосив, що служба в армії - це почесний обов'язок кожного громадянина України, і, розуміючи хвилювання батьків за своїх синів запевнив, що жоден із них не залучатиметься до виконання завдань в районі ООС. Побажав повернутися додому вже змужнілими та з певним життєвим досвідом, а можливо хтось з них виявить бажання надалі продовжити військову службу за контрактом.

  З кожним призовником, ще до відправки, проведено бесіду про державні соціальні гарантії для призваних на строкову військову службу громадян України згідно Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу». Надано роз’яснення щодо проходження служби винятково у місцях постійної дислокації військових підрозділів. Спочатку відбувається відправлення в учбові центри і лише по закінченню терміну навчання строковиків розподілять по військовим частинам. Термін служби складає 18 місяців, а для тих, хто має вищу освіту – до року.

  Вітання новобранців завершилося врученням пам'ятних подарунків.

  Завідувачка сектору з оборонної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Наталія Яковець