Тепла пора року є найпоширенішою для захворювання на гострі кишкові інфекції. Це велика група захворювань з ознаками загальної інтоксикації організму, які уражають шлунково-кишковий тракт. Загальні клінічні прояви – це загальна слабкість, болі в животі, проноси, блювання, підвищення температури тіла, озноб, головний біль. Інкубаційний період (час від моменту зараження до появи клінічних проявів) триває від кількох годин до 7-ми днів.

  Серед гострих кишкових інфекцій найчастіше зустрічаються: харчові токсикоінфекції, гастроентероколіти, ротавірусний ентерит, дизентерія, сальмонельоз та інші.

  Джерелом інфекції є хвора людина та носій.

  Серед об’єктів природного середовища найчастіше забруднюються харчові продукти та вода, а також предмети вжитку, дитячі іграшки та забруднені руки.

  Сезонний підйом захворюваності на гострі кишкові інфекції припадає на літньо-осінні місяці. Цей підйом може бути пов’язаний із забрудненням джерел водопостачання, купанням у відкритих водоймах, активацією харчового шляху зараження (овочі, фрукти, ягоди), сприятливою для розмноження збудника температурою повітря, недотриманням правил особистої гігієни та інше.

  Як правило, у літній період частішають випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов’язані із вживанням продуктів харчування, забруднених збудниками кишкових захворювань. Більшість групових інфекційних захворювань та харчових отруєнь виникають після проведення масових святкувань.

  Найчастіше факторами передачі кишкової інфекції стають готові страви, молоко та молочні продукти, кондитерські вироби, які готуються «із запасом», що призводить до накопичення у продуктах збудників інфекційних захворювань.

  В Жмеринському районі щорічно реєструються випадки гастроенетероколітів, сальмонельозів, дизентерії, ротавірусного ентеріту ,ієрсініозу, але протягом попереднього року спостерігалось зменшення рівня захворюваності на ГКІ втричі в порівнянні з 2019 роком.

  З метою профілактики кишкових інфекцій слід дотримуватись таких рекомендацій:

  • для питних цілей і приготування їжі неохідно використовувати воду питну бутильовану або з централізованих джерел водопостачання;
  • під час відпочинку біля річки чи озера мати запас питної води. Не використовувати воду з незнайомих джерел (рік, озер, джерел поверхневих вод).
  • у подорож не брати продукти, що швидко псуються (ковбаси, молочні, кулінарні, кондитерські та інші вироби, що потребують охолодження при зберіганні);
  • дотримуватись правил особистої гігієни, часто мити руки з милом, особливо перед прийомом їжі та після відвідування туалету
  • у випадку виявлення перших ознак гострої кишкової інфекції слід терміново звернутись до найближчої лікувальної установи і не займайтись самолікуванням!

  Дослухайтесь до цих рекомендацій та пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати.

  Бережіть себе і будьте здорові!

  З повагою

  Завідувач ВСП Жмеринський МРВЛД Л.Г.Голева