В липні місяці 2016 року в районну державну адміністрацію зверталось 34 громадянина з різними проблемами, здебільшого у їхніх зверненнях порушувались питання соціального захисту, у т.ч. щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, а також виникали питання про оформлення субсидій, соціальних виплат малозабезпеченим, ремонт доріг, заміну аварійних стовпів та стосовно пільгового проїзду в міськрайонному транспорті.

  Значна частина звернень стосувалася питань пов’язаних із земельним законодавством, а саме оформлення права на земельні частки паї) в порядку спадкування.

  Головою райдержадміністрації здійснювались виїзні прийоми громадян з робочою групою, до складу якої входять керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, для виявлення і оперативного вирішення проблем, що турбують жителів територіальних громад району, надання їм консультативної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства.

  Усі звернення вирішувались в межах компетенції, громадянам надавались обґрунтовані роз’яснення порушених ними питань відповідно до вимог чинного законодавства, звернення інвалідів війни розглядались і вирішувались в першочерговому порядку

  Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян Л.Кондратюк