На цьому наголосив Віцепрем'єр-міністр — міністр з питань цифрової трансформації України Михайло Федоров на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

  «Для того, щоб креативна індустрія зросла більше, ніж у два рази, ми вивчили світовий досвід і розробили законопроєкт, потужну екосистему - «Дія.City». Я хочу розповісти про цей проєкт і пояснити, як ми будемо допомагати креативним індустріям пришвидшуватися у розвитку.

  IT-напрямок, IT-галузь є частиною креативної індустрії й ключовою для Мінцифри. «Дія.City» - це спеціальний економічний та правовий режим, який допоможе розвиватися креативній індустрії», - заявив Михайло Федоров.

  Михайло Федоров заявив, що мета Міністерства цифрової трансформації — створити найзручнішу державу в світі та зробити це за кілька років.

  «Мета Міністерства цифрової інформації — створити найзручнішу державу в світі та зробити це за кілька років. Ми хочемо за три роки, і вже рік нам це вдається, відцифрувати всі послуги, які є в нашій державі, зробити їх онлайн. У нашого міністерства є 4 цілі, які допоможуть зробити нам найзручнішу державу у світі. Перша — це всі послуги перевести в онлайн. Друга — це покрити 95% нашої країни інтернетом, щоб в кожному містечку кожен громадянин України мав доступ до мережі, міг розвиватися, міг створювати власну справу. Третя наша мета — це навчити базовій цифровій грамотності 6 млн людей. Саме стільки людей перебувають сьогодні в цифровому розриві. Саме стільки людей сьогодні не володіють базовими навичками і потрібно допомогти цим людям. Четверта наша ціль — це збільшити долю IT та креативної індустрії в ВВП нашої країни до 10%», - заявив Михайло Федоров.