5 серпня 2016 року в актовому залі районної ради відбулась нарада з інструкторами із спортивно-масової, молодіжної роботи де обговорювалися питання про організацію та проведення районних сільських спортивних ігор «Козацькі забави 2016 р.» та обласних сільських спортивних ігор; підведено підсумки Чемпіонату та Першості району з футболу; та про проведення Кубку О.Щерби по футболу серед сільських та селищної рад. Також проведено жеребкування яким визначено попередні пари учасників 1/4, а саме: «Олімп» Носківці – «Авангард» Браїлів; «Спарта» Дубова – «Старт» Станіславчик; «Сокіл» Чернятин – «Садівник» Кудіївці; «Олімпік» Мартинівка – «Граніт» Могилівка. Матчі заплановані на 13 та 20 серпня.

  6 серпня 2016 року в м. Шаргород відбулись зональні змагання обласних сільських спортивних ігор з малого футболу серед чоловіків, в яких прийняли участь команди Жмеринського, Тиврівського, Шаргородського районів. Наш район представляла команда «Стріла» Северинівка, яка перемогла команду з Тиврівського району, з рахунком 3:0, та зіграла в нічию 1:1 ( по пенальті 5:4), з місцевими футболістами з Шаргородського району і вийшла до фінальної частини змагань.

  Також 6 серпня 2016 року в с. Перемога Козятинського району відбулись зональні змагання обласних сільських спортивних ігор з малого футболу серед чоловіків, в яких прийняли участь команди з м.Козятина, м.Калинівки, Жмеринського та Вінницького районів. В цій дуже сильній групі наш район представляв «Авангард» Браїлів. Нажаль наші футболісти поступились усім суперникам, вінничанам з рахунком 3:2, футболістам з Козятина 5:2, та 6:0 калинівчанам.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»