В коло промислових підприємств району входить 9 суб'єктів господарювання. За 6 місяців 2016 року промисловими підприємствами вироблено продукції на суму 19,9 млн. грн. У порівнянні з відповідним періодом 2015 року спостерігається зростання промислового виробництва у грошовому виразі на 64% (або на 7,7 млн. грн.).

  Обсяг реалізованої промислової продукції за 5 місяців 2016 року становить 33,7 млн. грн., що на 14,5 млн. грн. або на 76 % більше аналогічного показника 2015 року.

  Зростання промислового виробництва за звітний період досягнуто за рахунок роботи ТОВ «Демидівський граніт» (щебінь), ТОВ «Конкорд» (цегла), ТОВ «Швейна фабрика «Браїлівчанка» (верхній одяг), ДП «Жмеринське лісове господарство» (лісопродукція), СП «Комбінат кооперативної промисловості» (хлібобулочні вироби).

  Не здійснює виробничу діяльність на даний час Мартинівське місце провадження діяльності ДП «Укрспирт» (відсутність нарядів на виробництво спирту). Тимчасово призупинив виробництво паливних гранул ТОВ «Біоенерджі-Вінниця», по причині відсутності сировини для їх виробництва.