«Проблеми громад сьогодні обговорюємо у Києві на засіданні Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30», куди я теж запрошений. –зазначає голова ОДА Сергій Борзов. – Погоджуюсь із Президентом України Володимиром Зеленським – децентралізація нарешті не імітується, а реально втілюється у життя».

  Для завершення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції України щодо відносин між центральними та місцевими органами влади, а також ухвалити законодавство про місцеві референдуми та стосовно самоврядування у міських громадах.

  Про це заявив Президент Володимир Зеленський: « Я хотів би закликати депутатів від усіх депутатських фракцій і груп ухвалити зміни до Конституції України стосовно децентралізації. Відкинути усі політичні гасла та принцип «чим гірше в країні, тим краще». Ці зміни обговорювалися з лідерами місцевого самоврядування, з нашими українськими науковцями та експертами протягом останнього року. Час переходити від обговорень до справжніх дій».